| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat CLEO4 la Gta san andreas si am facut totul cum trebuie , dar imi apare cand intru in joc stanga mod cleo 4 dar nu merge sa zbor in joc si ce trebuie sa faca . Ma poate ajuta cineva?FUNDA Multumesc

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Trebuie sa descarci modurile, apoi sa le pui in folderul CLEO din locu unde ai gta san andreas.Si iti trebuie doar moduri pentru CLEO4! Eu am incercat cu moduri CLEO3 si nu mi-au mers.

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Cleo este un program care te ajuta sa vezi interiorul masinii