| xDr0gs a întrebat:

Mi-am facut cont pe apb reloaded pe steul lor, l-m activat si cand intru bag adresa de email si parola imi da o eroare gen verify your gamer id and pasworld(error 10100). Imi spuneti va rog ce pot face ca vreau sa-l joc?

4 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Grea engleza ma....grea.Nu stii engleza? Zice foarte clar :verificati id-ul si parola, ai scris-o gresit

| xDr0gs explică (pentru Assassins):

Da le-am bagat correct.Eu de asta zic ca nu stiu ce are.Ca le-am bagat corect!

| Assassins a răspuns (pentru xDr0gs):

Incearca alt cont, sau incearca sa joci pe steam e free to play

| xDr0gs explică:

Dau Funda!