| nios a întrebat:

mi-am facut un cont la metin2 mondial si acum cand scriu acolo numele si parola facute imi da eroare. Ce sa fac?
Astept raspunsuri.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Cauza poate fi asta, ai gresit numele sau parola. adica ai scris vreo litera in+ - atunci cand te-ai inregistrat...(dar asta nu cred ca ai facut-o)
Si mai logic este ca tu nu ai activat contul, pentru activare intra pe E-mailul tau si activeaza-l.
Intri pe ID care ai facut contul si apoi vezi ca ai primit mesaj de la metin si apoi dai click pe el si-ti arata ca pentru activare trebuie sa apesi pe ceva acolo, apesi si e gata contul!
Astea ar putea fi cauzele, Bafta!