| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un site pe ucoz, dar as vrea ca in locul primei pagini sa adaug un fisier html facut de mine. Stie cineva cum pot inlocui sau macar edita prima pagina? Am mai incercat si pe alt site de hosting dar imi aparea titlul index si lista cu paginile mele. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Banuiesc ca asta ti-as fi de folos: http://forum.ucoz.ro/forum/4-1490-1 - recomandarea mea ar fi sa adresezi intrebarile direct pe forumul lor, pentru a primi un raspuns util;)