| darius1225 a întrebat:

Sall tpu.Pe sims2 cum fac sa scriu parola si ce parola trebuie sa scriu am avut mai demult parola si am bagat dar acum am uitat si arola si am uitat si unde se baga. Ajutor

Răspuns Câştigător
| Deliciouscupcake a răspuns:

Când eşti intrat intr-o familie, într-o casă în care joci, apeşi CTRL şi C, apoi scrii "motherlode" pentru 50 000, iar "kaching" pentru 1000.

5 răspunsuri:
| Deliciouscupcake a răspuns:

Ce parolă? Te referi la cd-key atunci când îl instalezi? Sau parola pentru bani?

| darius1225 explică:

Ma refer la parola de bani

| Vladut2000L a răspuns (pentru Deliciouscupcake):

Trebuie sa apesi ctrl+shift+c

| Deliciouscupcake a răspuns (pentru Vladut2000L):

Aa da, am uitat si eu de cand nu am mai jucat laughing

| Deliciouscupcake a răspuns (pentru darius1225):

Când eşti intrat intr-o familie, într-o casă în care joci, apeşi CTRL şi C, apoi scrii "motherlode" pentru 50 000, iar "kaching" pentru 1000.

| darius1225 explică:

Cand apas ctrl si c nu imi da nimic sa scriu