| beedboyy a întrebat:

pentru cei ce stiu bine dc iau crash in Sa:mp doar pe sv pe care joc? Am reiunstalat gta de 3 ori l-am sters de 3 ori cu otou samp tot tot si l-am redownloadat da null iau crash incontinu straight face si poate fi de la moduri dar programul spark nu ma lasa sa vad gta3 din models dc? Dau funda pentru cine ma ajuta si ma poate contacta la gavanionut id de mess happy

1 răspuns:
| An0oNim0uS a răspuns:

Crash iei din cauza serverului sau din cauza modurilor/modificarile facute asuprea jocului