| ciprian2007324 a întrebat:

Dc nu ma lasă să întru pe un server de samp, îmi da crash incontinu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca te-au blocat.

| xFlo699 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are nicio legătură. Dacă l-au blocat atunci nu l-ar lăsa să intre pe server, însă ar putea să deschidă sa-mp fără să-i dea crash.

| xFlo699 a răspuns:

Salutare! Dacă ți-ai instalat moduri (ori cheat-uri, ori moduri de grafica) acestea probabil nu funcționează corespunzător, de aceea ar trebui să le scoți sau să încerci să instalezi un anticrasher, și eu am avut această problema de la un mod de grafică, si cu un anticrasher s-a rezolvat totul. Baftă!