| ReadZore a întrebat:

Pentru cine joaca top eleven de pe facebook. M-am reapucat de o saptamana si ceva de el cu un cont de la 0. Am echipa cea mai buna din campionat numai cu jucatori de 5 si 4 stele am chiar si unu de 6 stele. In campionat am 8 meciuri jucate si toate win iar un prieten care e cu mine in campionat are echipa mult mai proasta ca a mea dar uneori ma si bate. Intrebarea este :
Ma bate pentru ca de multe ori fac amicale cu el cand jucatorii mei sunt obositi? Conteaza asa de mult cat de odihniti sunt jucatorii?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| enerky a răspuns:

Conteaza foare mult eu cand faceam meciuri si avema jucatori obositi mereu pirdeam deci lasa mai usor amicalurile PS am lvl 7 funda?

| ReadZore explică (pentru enerky):

Daca imi dai niste formatii / tactici mai bune iti dau funda.

| enerky a răspuns (pentru ReadZore):

O formacie foarte buna esti 3-3-4 finca e foarte greu sa-ti dea goll si ai si atack foarte bun pune baza pe echipa principala nu fa multe schimberi bft

| Lumi_Papuc_1971 a răspuns:

Da, conteaza.