| Qwerty26 a întrebat:

Pentru jucatorii de Combat Arms, am o problema, mi-am facut cont pe nexon, am descarcat Combat Arms de pe site-ul oficial l-am instalat iar cand am incercat sa intru in joc mi-a dat o eroare in care scria Can not connect to the server. Please try again or visit combatarms.nexoneu. com Error code = -2, 10060. Va rog, daca aveti solutii raspundeti-mi. PS: Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| moise123 a răspuns:

Ai downlodat unu gresit si eu am avut asa si am bagat altu si mi-a mers uite linkul :
http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient
si apasa pe "cae downloder"

3 răspunsuri:
| StarKIonutZ a răspuns:

Vezi ca servarul sa nu fi fost inchis incearca din nou daca nu e problema de la cont a avut un prieten o problema asemanatoare si cand i-am facut eu un alt cont i-a mers daca vrei iti fac eu un cont! funda?

| RaresCristi a răspuns:

Dati-mi si mie un cont Combat Arms, id'ul meu de mess : superboy575@yahoo.com, contactati-ma va rog!

| luc1an13 a răspuns:

Dati-mi pls un cont de combat arms ca nu pot sa-mi fac id meu luc1an13@yahoo.com