| T3cHn0loGi3 a întrebat:

SAll TPU! placa mea video este de 32 mb. Cand dau in my coputer / proprietes imi apare asa la computer (este ff varza):AMD Sempron(tm) Processor 2500+ 1.40GHz 480 mb of ram. Imi ziceti si mie ce jocuri pot "rula"? Si imi mai puteti spune cat este o placa video de 128 mb? Ms dau Fundita la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Solitaire, counter-strike etc.
placai de 128 nu cred ca se mai fabrica, dar poti gasi la mana a doua aici:
http://www.okazii.ro/cautare/placa+video+128mb.html?autoc=write

| Sm0k3 a răspuns:

Place de 128 eVARZA mult mai bine iti iei o placa de 250 la vreo 300lei Nu e asa scumpawinking BAFTA!