| crystyvararu a întrebat:

si mai ales la metinarihappy. Care e cel mai tare metin 2 privat? FUNDA.Sa se gaseasca la magazinul general inele de crester,pietre,masca a emotiei, etc si la negustori de arme si armuri sa aiba toate armele si armurile tari +9 pana la lv 36, sa fie server plin de romani, nu conteaza in ce limba scrie la misiuni sa fie multi romanihappy.

Răspuns Câştigător
| Xb0y a răspuns:

Eu zic sa incerci energymetin2.
Site:http://energymetin2.com/

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Metin2 Steel. Dar are la magazin armuri pana la 60 si arme de 65. Serverul este 100% romanesc, GM face event in fiecare zi aproape si daca il intrebi ceva iti raspunde dar nu iti da iteme, yang sau altceva.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai metin2gx

| crystyvararu explică:

Daca vrei dati si situl de unde pot face rost mt2 steel pare interesant

| Xb0y a răspuns:

Metin 2 tdl, metin2 hammer, metin2 oriental