| SergoS a întrebat:

site careva cum se numeste un joc in care te alefi tot felul de monstri nu chiar mari si cu masini si trebuie sa faci curse monstri nu-s mari mici si trebuie sa faci curse cu masini in forma de monstri care stie cum se numeste sa zica funda

3 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Detalii, aprox cat e de mare, e joculet din ala ce il gasesti la jocuri online etc

| SergoS explică (pentru RememberTinKode):

Nu e joc pe net joc pc 3d.

| RememberTinKode a răspuns:

Eu de obicei cand nu gasesc ceva scriu pe gogole ce imi vine in mine.ex si la tine am incercat da e prost sistemul "masini joc monstrii" ..schimba cuvintele si cautalaughing