| anonim_4396 a întrebat:

.. sper ca nu am gresit categoria! Vreau sa ma ajutati cu ceva.Acum cateva zile am vrut sa instalez Camtasia Studio 8, si pentru ea mi-a cerut sa mai instalez un program pe nume AVG.Am vrut sa il dezinstalez.Camtasi am reusit sa o sterg si sa o dezinstalez dar AVG nu! Cand dau click dreapta pe folderul in care se afla(se numeste AVG), dau "Delete" si imi zice "Tray Again" + textul:"The action can't be completed because the folder or a file in it is open in another program."
Ce sa fac?
Ajutati-ma va roooog!

P.S.

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Da-i restart si il dezinstalezi la repornire.
AVG este un antivirus. Nu stiu ce Windows ai, daca iti apare in bara dai clic dreapta si ai optiunea de oprire temporara si il poti dezinstala.

| Moraru_Alex_1975 a răspuns (pentru Nelu62):

Am Windows 7 Ultimate dar tot nu merge si nici nu imi apare in bara.Am imcercat sa imi iau Filexile(program care iti sterge orice fisier care tu nu il poti sterge) si nu a mers.

| Nelu62 a răspuns:

Dai clic dreapta pe bara unde e liber > pornire manager activitati > il cauti in lista de procese > clic pe el > Clic incidere proces > dezinstalare.
Sau:
http://videotutorial.ro/......ial-video/