| KevinDZ a întrebat:

Spuneti-mi parerea voastra despre forumu meu www.elitcs.site90.net si daca cineva vrea sa ma ajute cu forumu chiar daca stiu totul despre phpbb3! Caut designeri staff, servere si clanuri!

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Eroare generală
SQL ERROR [ mysql4 ]

Column 'message_subject' cannot be null [1048]

O eroare SQL a apărut în timp ce pagina era în lucru. Vă rugăm să contactaţi Administratorul forumului dacă problema persistă.

| KevinDZ explică:

Am sters forumu daca as putea gasi pe cineva care sa cumpere un web host cu domeniu gratuit as face o comuntate mai frumoasa de cit aia ma pricep foarte bine cine vrea add vicolcristi488