| EdUaRd_5141 a întrebat:

Am un forum www.constantacs.gamerzfun.com vreti sa va inregistrati si voi? caut staff 5 moderatori, 1 administrator si 2 designeri, mai caut si servere de cs, pentru ca vreau sa fac comunitatea mare! Haideti si voi!

2 răspunsuri:
| eusix a răspuns:

Ai fi in stare sa poti face reclama la alt sv de cs, pentru a creste comunitatea? tu pui o fereastara cu sv de cs si e posibil ca si noi sa punem o fereastra cu forumu tau ca? daca esti interesat contact la id:ivanov96@yahoo.com

| AlexBadut a răspuns:

Vreau eu sa intru in staff