| marius2313 a întrebat:

stie cineva cand se lanseaza undisputed 4 si gta 5 for pc

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Salut.GTA V se aud zvonuri ca va aparea pe 31 decembrie si undisputed 4 prin 2014 http://season-release-date.com/undisputed-4-release-date/ scuze dar nu am gasit in limba romana. Funda?

5 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Heii, poți căuta pe net. Nu e așa greu. Scrii gta 5 data lansarii sau release date si la fel cu undisputed 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gta 5 va iesi pe pc pe 31 decembrie se aud zvonuri. Despre undisputed 4 nu s-a auzit niciun zvon

| AlinNxD a răspuns:

Gta 5 normal ar fi trebuit sa apara anul viitor pe pc, dar s-ar putea ca cei de la rockstar games sa pregateasca o surpriza si sa apara inainte de craciun...este doar un zvon, nu este nimic sigur.Despre undisputed 4, sincer sa fiu nu am auzit vreun zvon ca ar iesi.

| marius2313 explică (pentru AlinNxD):

Stiu ca s-a lansat pentru xbox si ps pe 17 sep credeam ca se va lansa prin octombrie noembrie