| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

stie cineva cu sa bagi masini in driver san francisco? Multumesc dau funda

3 răspunsuri:
| mohi789 a răspuns:

Imi cer scuze daca a mai fost acest mic "truc" de schimbare a unitatii de masurare a vitezei din MPH in KM/H in DRIVER SAN FRANCISCO, dar nu am gasit nimic aici, din cautarile mele si abia acum am avut ocazia sa il instalez si sa il joc, din lipsa de timp in timpul anului facultatii (acum fiind in vacanta ).

Pasii de urmat ai acestui mic truc ar fi:

Trebuie sa 'navigati' pana in drive-ul unde aveti instalat jocul, in cazul meu Local Disc (G: )> Driver San Francisco > Locale (sau cum se instaleaza default) in Local Disk (C: ) > Program Files > Ubisoft > Driver San Francisco. Stiti voi mai bine unde il aveti instalat.

Aici sunt folderele cu limbile ce pot fi utilizate in joc.

Pentru a beneficia de unitatea de masurare a vitezei KM/H, nu trebuie decat sa redenumiti folderul English in Spanish si vice-versa (folderul Spanish in English).
Ca sa nu intampinati probleme, intai dati-i un alt nume unuia din foldere, diferit de numele final: exemplu: folderulSpanish (actual il puteti denumi temporar in Englishh ori English2 sau cum vreti voi) pentru a nu intra in conflict cu folderul English) apoi dupa redenumirea folderului English in Spanish puteti schimba denumirea temporara a celuilalt folder in numele final: English.

Acum, deschide-ti jocul...
Inca nu sariti cu injuraturi, pentru ca jocul va porni cu limba default in spaniola.

In meniul jocului mergeti la AJUSTES > IDIOMAS si alegeti ESPANOL la ambele rubrici, atat la IDIOMA DEL TEXTO cat si la LENGUAJE HABLADO.

Atata tot. Acum dati ESC sa iesiti din setari si puteti continua STORY linistiti, dar cu viteza afisata in KM/H.
Jocul va ramane setat ca fiind in limba spaniola, dar datorita redenumirii folderelor, limba de baza a jocului va fi tot in engleza, asa cum era inainte daca nu ai reusit revino cu un reply bafta

| mohi789 a răspuns:

Daca nu reusesti Am avut si eu jocul si e super dar nu poti baga alte masiniin driver in san francisco

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru mohi789):

Naspa ca nu poti sa bagi masini in joc