| Skullace a întrebat:

stie cineva cum se numeste melodia din fundalul acestui videoclip? : http://www.youtube.com/watch?v=WzUOlatuOTs
ca vreau sa fac si eu un videoclip si as vrea melodia asta in fundal
daca se poate sa-mi dati si un link de unde sa-l downloadez :D
si inca ceva stie cineva de unde pot sa scot si eu un intro pentru videoclipuri sa fie ceva cu flacari si sa fie tremplate
dau funda :D
mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Aicea este categoria de Jocuri Online nu categoria de Muzica? Imi pare rau.

| Skullace explică (pentru Mihail2020):

Am gasit-o laughing)era la un intro tremplate si am gasit-o acolo tongue happy si am gasit-o pe cea full big grin