| Duta_Sebi_1905 a întrebat:

stie cineva de unde pot descarca Minecraft gratis dar sa aiba si folderul de moduri in el adica sa pot folosii moduri?

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai,, iti descarci minecraft cracked, apoi iti descarci forge pentru versiunea ta si il deschizi cu winrar.Intri in. minecraft>bin/version(daca e cu version alegi versiunea)>deschizi minecraft.jar/(versiunea).jar cu winrar.Copiezi tot din arhiva "forge" si il copiezi in minecraft.jar/(versiunea).jar.Intri in minecraft si dupa ce a pornit esti din el si intri din nou in. minecraft si vei avea folderul mods. Daca vrei mai usor iti descarci forge installer si il deschizi cu java si se instaleaza singur. Apoi selectezi profilul cu numele forge(si inca niste nr) si iti va aparea folderul mods