| DIIMIIM a întrebat:

Sall TPU, stie cineva o copie gratis a jocului DayZ?
De fapt nu copie..ma refer,la un joc asemanator, sa aiba o lume mare pentru explorat, sa fie cu zombie..etc etc, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, poti incerca Jocul Arma ( este un joc tactic cu armata) cu modul DayZ instalat, sau alt joc tot cu zombie unde trebuei sa supravietusiesti, ai si masina ai si echipa si toate cele, acesta fiind State Of Decay.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca Unturned, sau si pe Minecraft unele servere au plugin dayZ. Funda?

| DIIMIIM explică (pentru YoChriss):

Mdea...minecraft joc de vreo 4 ani... unturned l-am incercat, harta e mica, si tocmai de asta m-am lasat de el, pentru ca m-a plictisit