| bokorrobert1999 a întrebat:

stiti cum se poate face la top eleven oferte pentru jucatori ca acolo scrie oferte primite si vreau sa stiu si eu cum sa dau oferte ca am jucatori buni pe alte conturi si vreau sa le duc la echipa mare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti transefra jucatorii de pe un cont pe altul laughing...Iar la oferte primite iti apare daca ai pus vreun jucator de lista de vanzare

| georgedb a răspuns:

Pentru tokeni gratuiti intrati aici http://topeleventokens.tk, dar daca bagati emai sau parola gresita de la facebook nu primiti nimic
doar odata merge sa bagi mail si parola deaorece e pe IP din conditii de securitate