| MiKutzelu34546 a întrebat:

La Top Eleven pe Facebook am 2 echipe pe 2 conturi si amandoua sunt LV6... vreau sa imi fac din 2 una buna si nu merge sa fac oferte la jucatori...La altii de LV6 merge.:l. Stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

Nu se poate de oare ce ele sunt conturi diferite. daca ar fi sa ai doua pe acelasi cont ai putea sa scoti toti oameni dintr-o echipa si o muti la cealalt schimband personajele.

| MiKutzelu34546 explică (pentru mihnulet):

Poi...nu merge sa faci 2 pe 1 cont si totusi la altele merg...
probabil trebuie sa se intalneaasca intr-un campionat sau ceva...

| mihnulet a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Nu este asa. daca chiar nu merge atunci trebuie sa sacrifici niste oaameni aruncandui sau vanzadui. si apoi ii repui paia mai buni in tro singura echipa sau pur si simplu nu iti merge si ai o problema.