| OPREARADU a întrebat:

Stiti jocul acela The Forest care trebuie sa apara? Acela nou in care trebuie sa supravietuiesti in padure iti faci casa... capcane... si noaptea te ataca monstri? Stiti cumva daca a aparut sau cand apare? Sau de unde ii dau download? happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

The Forest (video game)se lanseaza maine 30.05. 2014.

Bafta!

| DaDuSH a răspuns:

Versiunea ALPHA a jocului o sa apara maine, 30 martie 2014, deci nu jocul complet. Si jocul il poti lua de pe Steam, de pe site-ul jocului sau daca esti pirat... stii unde sa mergi.

| Ciprian996 a răspuns:

Salut. pai frate! gandeste-te bine daca abia pe data "mai sau iunie 2014" apare jocul pe piata tu nu ai de unde sa il downloadezi gratis, doar vreun hacker sa cumpere jocul "the forest" apoi sa il copie si sal bage pe site-uri doar in situatia asta, dar este cam greu sa gasesti vreun joc care abia apare pe piata.