| D0ntSt0pToMeBro a întrebat:

stiti niste jocuri usor de instalat? cum ar fi metin2, cs. funda

6 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Jocuri faine sunt multe acum depinde si de ce cerinte indeplinesti tu (performanta pc-ului) si cat despre instalare depinde in ce format o scoti. Daca este.iso va fi mai dificil.rar e ceva mai usor si cel mai usor este.exe.

-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Driver San Francisco
-Wolrd Racing 2
-Max Payne
-Mount and Blade With Fire and Sword
-Prototype
-Assassins Creed
-Virtual Tennis 4
-Call Of Duty 4
-F.E.A.R 3
-German Truck Simulator
-Euro truck Simulator
-Wheels Of Steel Extreme Trucker 2
-Wheels Of Steel Long Haul
-King Of The Road
-Arma 2
-Saints Row The Third
-Mafia 2
-The GodFather 2
-The Sims 3
-Imvu
-Onverse.

| D0ntSt0pToMeBro explică (pentru DanielVălean):

Mai astept. dar nu le voi descarca azi. probabil maine voi da funda. mersi de raspuns.

| DanielVălean a răspuns (pentru D0ntSt0pToMeBro):

Nu ai pentru ce.

| florin5000 a răspuns:

Toate sunt usor de instalat trebuie sa folosesti daemon tools

| DarkusEyes13 a răspuns:

! ei bine eu stiu un joc extraordinar de captivant care garantez ca te va tine tintuit pe scaunt la calculator dar se usor dar trebuie sa astepti cam mult timp pentru ca este cam mare dar... merita el are 4-5 GB si se numeste,, League Of Legends,, (LoL) este prescurtarea in joc bafta si sper sa te ajute big grin fundita pentru mine?

| D0ntSt0pToMeBro explică (pentru DarkusEyes13):

Am auzit de joc. am auzit si ca este foarte misto. maine o sa incerc, deci probabil maine voi da funda la cineva.