| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun metin cu rate mai mari de 1000 cu chestii +9, cal militar etc. Multumesc

6 răspunsuri:
| Th3H4ckerB0y a răspuns:

Lunaris-onlie www.lunaris-online.org incepi de la lvl 1 dar rate foarte mari faci bani usor si iteme in npc foarte bune le bonusezi tu funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 history cal militar lv 50 din prima intr-o zi daca te apuci faci si lv 110winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde iau site-ul de la history mt2?

| SnakeEyes24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca metin2 haylo.Ma gasesti pe regatul albastru Alexutz2000 acolo daca te pui la catei faci 65 iar in v2 faci pana la 250 lvl maxim uite siteul http://haylo2.com/index.php

| SnakeEyes24 a răspuns (pentru anonim_4396):

A da si armele se evolueaza si de perlele de care ai nevoie le gasesti tot in v2.Bafta!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de unde iau site-ul de la history mt2?