| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

sunt un gamer si nu prea ma descurc cu componetele de pc imi ziceti si mie daca pc asat e bun casa joci jocuri noi aparute si care vor aparea gen gta5... http://www.emag.ro/......ECGWNBBBM/ dau funda :)

Răspuns Câştigător
| rafael96 a răspuns:

Este foarte bun, vei putea juca toate jocurile care vor aparea in urmatorii 2 ani si toate jocurile aparute pana acuma.
P.S: Mi-ar prinde si mie un PC ca asta. happy

1 răspuns:
| R3dEyE a răspuns:

Da mie mi se pare bun, cam asa am si eu si imi merge orice(asta depinde si daca il intreti). Se merita ai placa Readon care mie mi se pare foarte buna cu drivere simple.