| Camper123 a întrebat:

credeti ca acest pc o sa ramana in stoc pana la iarna?

http://www.emag.ro/sistem-desktop-serioux-elite-h1-cu-pr ocesor-Intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4770-3-4 ghz-haswell-8gb-hdd-2tb-amd-radeon-7850-1gb-serioux-elit e-h1/pd/ECGWNBBBM/

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce conteaza daca e sau nu in stock. Sistemele gata asamblate sunt scumpe si nu foarte performante.
Nu are sens sa cumperi asa ceva, asta e parerea mea.
Cat espre o configuratie, nu are sens sa faci planuride acum. Pana la iarna apar produse noi, mai performante. happy.