| Ripqer a întrebat:

Sall TPU
Tocmai am instala gta sa mp si cand intru pe servere romanesti imi da o eroare ( server didn't respond. Retrying Connecting) va rog spuneti-mi cum sa il fac...
Funda uriasa

7 răspunsuri:
| ShutUp10 a răspuns:

Servele si-au facut update si nu mai merg cu versiunea veche de sa-mp.Ia-o de aici pe cea noua: http://www.sa-mp.com/download.php

| īƶƶū a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si de fapt nu erau bune serverele daca vrei iti dau eu 1 server in romana: AsW.Skilledg.com:777 sau mai stiu unul dar nu e romanesc dar e super : 46.4.73.102:7776 Sper ca te-am ajutat

| alex190 a răspuns:

Cine vrea sa ucam gta samp

| Myhay_Claudiu_1997 a răspuns:

Pai descarca versiunea cea mai noua de pe www.sa-mp.com funda?

| AndreiUNJucator a răspuns:

[www.played.ro]
Avand in vedere gamemode-ul si comportamentul exemplar al adminilor pot spune ca serverul RPG.PLAYED.RO reprezinta un mare succes. Mai multe detalii pe www.played.ro
Intrati sa va convingeti!

| PoSeIdOn77 a răspuns:

Iti trebuie versiunea noua b-zone.scrie pe net b-zone si descraci de acolo

| KrashTime a răspuns:

GO GO GO!

HostName: [Gamez-Arena] Eventuri zilnice
Address: 188.241.14.18:7777
Players: 5 / 50
Ping: 17
Mode: RP-GF v1.1
Map: San Andreas