| anonim_4396 a întrebat:

Unde intru in GTA San Andreas sa imi scot si sa imi bag orice masina vreau eu?

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca te referi la acele case cu garaj.Cumperi o casa din aceasta (poti folosi parola "HESOYAM" pentru a face rost mai usor de bani) si apoi bagi o masina in garaj.E simplu.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Nu la asta ma refer. Pe undeva in setari se intra si de exemplu in loc de BMV schimb si bag un ferarri. e pe undeva la setari dar nu stiu pe unde.

| Magnifico a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e setare e mod ala.
Poti folosi SAMI (San Andreas Mod Instaler) si bagi ce mod vrei tu in joc.

| AgentKiller22 a răspuns:

Ba nu Sami IMG Tool 2.0 E usor de descarcat apoi descarci BMW si o sa iti dea niste fisiere cu dff si txd la sfarsit click dreapta pe img tool Run as Administrator dai open gta 3.img din gta sa/models apoi dai pe cel de langa open si cauti folderul cu txd la sfarsit apoi daca scrie jos match found dai pe aia click dreapta apoi replace apoi selectezi ala cu txd care ti la dat la BMW si apoi faci asta la fel cu celdin dff si apoi cauti masina pe strada FUNDA? asa poti sati bagi si tricouri haine ce vrei tu plz funda

| AgentKiller22 a răspuns (pentru AgentKiller22):

Descarci CLEO 4 SAU 3 si descarci CAR SPAWNER asta zici tu? daca da copiezi folderele care ti le da la car spawner le pui in folderul CLEO apoi cand intri in joc apesi pe 2 si gata