| AnonymousRomania a întrebat:

Va rog ajutati-ma la gta san andreas la misiunea "asaltul amfibiilor" nu ma lasa sa o fac misiunea imi zice "Ai nevoie de mai mult exercitiu pentru a incepe aceasta misiune". Ce vrea sa spuna cu asta ajutati-ma va rog!sad

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Trebuie sa cauti o zona cu apa si sa inoti in josul marii cat de mult poti. Daca folosesti parole cauta pe internet parole gta san andreas si cauta parola de maxim oxigen.Si trebuie sa stai in apa pana face macar un sfert skillu. Sper ca te-am ajutat.Pa pa.

| GoguSteriade a răspuns:

Ai nevoie de mai mult skill in ceea ce priveste inotul. Inoata cat mai mult posibil si iti va creste acest skill. De preferat sa inoti pe sub apa ca sa iti cresti si cantitatea maxima de aer din plamani.

| DAN3ZX a răspuns (pentru GoguSteriade):

Multumesc m-ai ajutat ca is acolo la misiunea aceia

| ispasflorin73 a răspuns:

Trebuie sa inoti mai mult