| Balasa_Sorin_1977 a întrebat:

Sall TPU,Va rog, imi puteti spuna cum dau admin pe o pagina de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Te duci in top la pagina si pui pe Editeaza Pagina, apesi pe Roluri Administratori. Scrii numele unui prieten de al tau in Type a name or email, sau daca nu iti este prieten persoana scrie emailul persoanei cu care sa inregistrat pe facebook.
Apesi pe Salveaza si scrii parola ta. Si atat. Sau daca nu doresti sa fie la fel ca tine Manager pune la sageata de sub nume si alegi Content Creator, Content Creator nu poate sa stearga pagina sau sa puna alti admini...

1 răspuns:
| JoinT2000 a răspuns:

Pai ii spui sa-ti dea like paginii apoi cand iti apare la notificari intri si o sa-ti apara undeva in dreapta in dreptul persoanei respective un chenar in care scrie "promoveaza ca administrator" si dai click acolo apoi pui parola si gata! Sper ca te-am ajutat... funda?