| Ovidiutzul19 a întrebat:

Voi ce jocuri mai jucati? Ma refer la cele shooter in afara de Medal of honor sau call of duty sau crysis. Daca mai stiti niste jocuri asemanatoare cu Deadpool sau Darksiders sau Remember me.Primeste funda cel mare imi da cele mai multe jocuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu a apaurt, pai ar fi o lista aproape interminabila de jocuri shooter. Ti-am lasat 2 liste acolo, daca nu esti multumit de cele gasite poti cauta pe Google asa : shooter games list *anul care doresti *.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remember Me e orice dar in nici un caz nu e shooter :)).
http://www.ea.com/asia/pc/shooting#2
http://www.imdb.com/list/xkkhae-UFPg/

| Ovidiutzul19 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu e shooter daca stii jocuri shooter sau daca stii jocuri asemanatoare cu remember me nu am deloc ca remember me e shooter.

| Ovidiutzul19 explică (pentru anonim_4396):

Si ma refer la niste jocuri care au aparut ca din cate stiu Batefflied 4 nu a aparut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ovidiutzul19):

Da nu a apaurt, pai ar fi o lista aproape interminabila de jocuri shooter. Ti-am lasat 2 liste acolo, daca nu esti multumit de cele gasite poti cauta pe Google asa : shooter games list *anul care doresti *.

| Dardevil a răspuns:

Farcry 2.