| Adelyn24 a întrebat:

Vreau sa fac videoclipuri in jocuri sau pe deskop stiti vreun program care filmeaza in 1080p dar nu fraps! Funda+Vot

7 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Cu toate ca Fraps este cel mai bun in domeniu si nu inteleg de ce nu iti e pe plac, ai putea incerca ZD Soft Game Recorder, WeGame, GamerODS, Camtasia, CamStudio etc.

| Adelyn24 explică (pentru PotatoMustDie):

Fraps filmeaza doar 30 de secunde de aia nu imi place de ar fi o versiune care dureaza cat vreau eu! la-s descarca

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Adelyn24):

Of, Of, Of. Stiu ca filmeaza 30 secunde, daca nu il cumperi. Fi baiat destept si ia-l gata facut, stii tu de unde. Incepe cu torr si se termina cu ent.

| Adelyn24 explică (pentru PotatoMustDie):

Mda dar tot nu imi place, apar tot felul de "semne" cum ar fi acolo sus scrie www.fraps.com si scrie numere in stanga :)

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Adelyn24):

Se pare ca nu ai mai filmat niciodata. "Numerele" alea de sus sunt numarul de frame-uri pe secunda (cate imagini sunt inregistrate intr-o secunda). Alea nu apar in video.

| Adelyn24 explică (pentru PotatoMustDie):

Eu am vazut ca apareau

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Adelyn24):

Ok, daca iti face figuri, incearca Bandicam.
Bandicam, cand Fraps e "fucked up". laughing