| BarnyBear a întrebat:

vreau sa imi cumpar Counter Strike Global Offensive
si nu stiu daca imi merge si vreau sa va vad parerea

OS :Windows 7 32-bit
Processor :Intel Core 2 Duo Cpu E4400 @ 2. 00GHz
Memorie: 4096 RAM
DirectX: 11
Placa video: NVIDIA GeForce 8400 GS / 1520 MB

Răspuns Câştigător
| Stinray a răspuns:

Părerea mea este că îți merge! Eu am jucat CS:GO cu OS pe XP, placa de 256 mb si RAM doar 700 MB si prindeam 30-40 fps... Du-te pe site-ul ăsta : http://www.systemrequirementslab.com/cyri Selecteaza "Counter-Strike Global Offensive'' Si apasă I CAN RUN IT. Dacă zice că îți merge îți merge îți poți lua CS:GO LINIȘTIT :)

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Salut din pacate eu zic ca nu iti va merge
Uita-te aici la cerintele MINIME de sistem
http://www.game-debate.com/....../index.php

Daca tu ii crezi pe baietii de mai jos si nu crezi un site care este poate cel mai cunoscut in dastea.este doar problema ta.eu incerc sa te ajut explicanduti exact si dovedinduti.vezi si tu cu ochii tai.bafta.

| RRobert7770 a răspuns:

Nu sunt sigur, poate un procesor un pic mai bun pentru a merge perfect dar in rest cred ca o sa-ti mearga si nu uita trebuie sa ai 8 GB liberi pe hard

| BarnyBear explică:

Eu cred din ce le spuse din voi ca merge daca dau setarile jocurile pe low si rezolutie putin mai mica

Ziceti-va parerea