| Alexander3000 a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa imi cumpar jocul Counter Strike Global Offensive(CS:GO), dar nu stiu daca imi merge pe PC-ul asta:
Procesortongueentium(R) Dual-Core CPU E5300 @2. 60GHz 2.60
Installed memory(RAM) 2.00 GB
Placa video: NVIDIA GeForce 9400 GT
Windows: 10
DirectX Version: 11.1
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SmoKilla a răspuns:

CS:GO este bazat pe motorul source ca si cs 1.6 sau half-life, aproape orice pc mai slabut il poate duce pe rezolutie mica si detaliile tot mici in aproape 60 fps (cadre pe secunda)

1 răspuns:
| magnet66 a răspuns:

Intri pe gamedabate si introduci detalii despre pc tau (ce procesor, rami etc) si o sa afli răspunsul :
http://www.game-debate.com/....../index.php