| Maximo_Valentino_1989 a întrebat:

Sall, TPU. Vreau sa imi cumpar un Acer liquid z3 si vreau sa stiu daca merge sa descarc need for speed: most wanted. Daca nu merge nu il mai cumpar. Funda+vot la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu este un telefon tocmai stralucit din punct de veere hardware, nu o sa mearga deloc frumos jocurile gen nfs MW, asphalt8. Daca vrei un telefon pentru jocuri, uita-te sa aiba macar 1gb memorie ram, un procesor dual-core, si un display acceptabil.