| SexyBlue a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un laptop. happy in fine. sa nu treaca de 20 de milioane big grin ce firma mi-ati recomanda? adica sa nu fie firma proasta gen Alcatel stiti voi rolling on the floor dau funda

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Acer Aspire e1-571g,se foarte bun laptop-ul adica si pentru jocuri si pentru internet si filme muzica etc...si depinde cum il gasesti eu l-am luat cu 19.5 milioane poti sa il gasesti si la 25 dar acum depinde de unde il iei Funda?

| HeckerMyNames a răspuns:

Salut! aa eu iti recomand un laptop Toshiba sau Dell sau HP si nici nu trece de 20 de milioane