| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Ce firma de laptopuri este mai buna? Vreau sa-mi cumpar un laptop in jur de 15 milioane (lei vechi). Stiti vreo oferta?

10 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Eu am luat de la HP 2 bucati cu 2500 lei ambele dual core unul procesor Intel celalalt amd dar sunt cam slabe pentru internet sa le foloseasca mama si prietena mea sunt ok facebook messenger si asa

| 5IrOK a răspuns:

Eu zic sa te uiti la eMAG pe site HP, Samsung Toshiba fac laptopuri bune depide ce vrei performanta sau portabilitate e cam greu sa le ai pe amandoua
Daca vr as zice ca sa nu iei de pe site te duxi im showroom sau in magazin cum vr tu
Funfa?

| pHe0Nix a răspuns:

La ce il folosesti mai intai sa stim unde sa ne incadram?
Daca il vei folosi in special pentru gaming in 1.500 ron nu va intra un laptop dar daca nu va fi gaming si vrei office recomand asta:
http://www.emag.ro/......p59-325053
vei putea juca si jocuri dar nu la rezolutii foarte mari si detalii minime

SAU ASTA!

http://www.emag.ro/......p59-325087

| Ciuciulina34 a răspuns:

Eu am unul nou dar tu poti sa iti iei second care sa nu fii fost folosit si sa fie unul nou doar asa s poate la suma asta dar daca nu vrei unul second mai preferabil DELL, TOSHIBA, APPLE, MICROSOFT cam asa ceva iti spun eu, vb serios sunt foarte bune stiu ce zic le-am avut pe toate si nu mi-au facut nici un fel de problema

succes

| Ciuciulina34 a răspuns (pentru Ciuciulina34):

Am uitat sa-ti cer funda deci... FUNDITA?

| Kiddx3 a răspuns:

Eu am HP, am dat 14 milioane si merge foarte binebatting eyelashes. E gri thinking Dar nu stiu cum se numeste modelul^^ o sa gasesti pe la domo sigur thinking

| HDdanutHD a răspuns:

Buna...mary sincer nu cred ca firma conteaza prea mult, ci componentele in laptopul respectiv.La 1500 de lei poti gasi un laptop destul de ok.Deci nu te uita foarte mult dupa firma. Sper ca te-am ajutat.

| DarkBoy98 a răspuns:

Eu recomand Sony vayo.Si eu am tot Sony sunt multumit de el. Poti cauta pe net siteul emag.ro Funda?

| Christinne3 a răspuns:

Dell