| DIIMIIM a întrebat:

vreau sa-mi iau un laptop in toamna si am cautat pe net si am pus ochii pe un laptop:Laptop Toshiba Satellite C855-12T cu procesor Intel® Celeron® B815 1.60GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, White Pearl Finish
4.0 (1 review)

Tip procesor: Intel® Celeron® Dual Core
Model procesor: B815
Tehnologie procesor: 32 nm
Frecventa procesor: 1600 MHz
Diagonala: 15.6 inch
Capacitate memorie: 4 GB
Caracteristici speciale display: TruBrite
Rezolutie: 1366 x 768
Tip memorie: DDR3
Unitati citire/scriere: DVD RW
Capacitate Hard Disk: 500 GB
Greutate: 2.3 Kg
Memorie maxima: 8 GB
Sistem de operare: Free DOS
Viteza de rotatie: 5400 rpm
Costa 1700RON(17 milioane)
Eu zic k asta o sa imi mearga destul de bine la jocuri? Voi ce ziceti? Mai este loc de imbunatatiri? Isi merita banii? Vreau pareri!

1 răspuns:
| Stormwatch a răspuns:

La 17 milioane iti iei unu i3, si nu mai stiu ce procesor 6gb, etc. Dar este bunicel pentru. jocurile 2011 2010