| AwwrLaur a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva.Doresc sa cumpar acest joc de pe Origin https://www.origin.com/......tion,vreau sa va intreb cum functioneaza toata treaba...Eu comand jocul si ei imi aduc cd-ul acasa, sau cum? Si daca este 9.99 EURO, trebuie sa platesc in EURO? PLZZZ vreau niste detalii!

Răspuns Câştigător
| Nexus71711 a răspuns:

1.Platesti cu cardul/paypal
2. Dupa comfirmarea platii, vei primi un cod care il vei pune la "Redeem a game" sau ceva de genu, ar trebui sa ai instructiuni
3.Jocul iti va ramane in cont pentru totdeauna atata timp cat nu-ti stergi contul
P.s:jocul il primesti instant, deci va fi in varianta digitala
Nu banii se vor converti automat din lei un euro

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Din cate stiu eu nu iti aduc nici un cd. O sa iti ramana jocul pe contul de origin si o aa il poti descarca de cate ori vrei. Si da poti plati si 10euro sau echivalentul in lei sau dolari.plata se face cu cardul sau asa cred.