| DopeNope a întrebat:

vreau sa va intreb daca aveti un cont premium de minecraft pe care sa ma lasati sa-l folosesc. nu voi face nimic cu el decat sa intru pe servere premium de minecraft. va rog mult sa-mi dati un cont ca nu am bani sa-mi cumpar si vreau sa ma joc cu prieteni mei mini-games-uri. deci va rog din suflet sa-mi dati unul. daca aveti unul datimil pe mailul n3lu_m11@yahoo.com dupa dati un comment si va

4 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Frate, nimeni iti va da un cont de Minecraft.
In primul rand pentru ca Minecraft costa 28 euro (125 lei)
Si in al doilea rand pentru ca nu ai voie sa "imparti" contul cu alt cineva.
Daca ai prieteni spune-le lor sa iti dea.
Daca nu... minecraft.net - buy minecraft.

| SpikeSpigel a răspuns (pentru CrappinMorth):

De fapt este 20 de $ sau euro, depinde cum il prinzi

| CrappinMorth a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Meh...eu l-am luat de ceva timp (2010-2011) atunci era scump.happy

| DopeNope explică (pentru CrappinMorth):

Nu se stie daca sunt uni care sau saturat de minecraft si vor sa scape de cont