| GaBBy007 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri pentru pc cu avioane de razboi ...am pc ff performant deci poate sa fie ff bun jocul cu grafica...

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Glumesti? Ce e chinezaraia aia de prost gust?
@GaBBy007: In primul rind, ar fi bine sa definesti "pc ff performant". In al doilea, ai Aces High care e cu taxa lunara, 2 saptamini de trial si e un simulator extraordinar de bine facut si pentru cei cu adevarat pasionati de zbor si tactica luptei aeriene, nu point & shoot, dupa care ar fi WarThunder, care iti permite sa joci si in stil arcade, dar si hardcore. Ambele merg super pe un calculator decent (Aces High chiar are cerinte foarte mici, WarThunder e nou, inca in beta testing, dar se misca excelent pe un HD 4770, i3 2120 si 8GB ram).

2 răspunsuri:
| GulDan a răspuns:

Http://downloadpcgames2013.wordpres
E imposibil sa nu-ti placa macar 1.
Eu zic sa-l incerci pe asta!
ACE COMBAT ASSAULT HORIZON

| paduraru01 a răspuns:

Airivals e muntiplayer

| KodrutZ a răspuns (pentru paduraru01):

Glumesti? Ce e chinezaraia aia de prost gust?
@GaBBy007: In primul rind, ar fi bine sa definesti "pc ff performant". In al doilea, ai Aces High care e cu taxa lunara, 2 saptamini de trial si e un simulator extraordinar de bine facut si pentru cei cu adevarat pasionati de zbor si tactica luptei aeriene, nu point & shoot, dupa care ar fi WarThunder, care iti permite sa joci si in stil arcade, dar si hardcore. Ambele merg super pe un calculator decent (Aces High chiar are cerinte foarte mici, WarThunder e nou, inca in beta testing, dar se misca excelent pe un HD 4770, i3 2120 si 8GB ram).