| daryusBoss a întrebat:

vreau si eu un site de mt2 privat pvm macar sa aiba otel pe shopbig grin o battle sau ninfa pe shop-ul de arme ratela de yang sa fie macar 100% ratele de crescut tot asa macar 100% si sa fie mai multi romani da server poate sa fie in ori ce limba lasati si site daca tot dati oke? Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| gabriel999 a răspuns:

Ba desteptule apollo are site eu am lv 95 pe el intr-o ora faci 80 si scrii pe google apollo mt2 si iti da siteu

| BuTCh3RMaN a răspuns:

Apollo metin2 cellll mai tare am lv 92 king 1, 2, 3 pose etc incearcal

| daryusBoss explică:

Frateeeee apollo n-are site