| raulbalaur a întrebat:

ziceti-mi si mie niste metine usoare care sa fie si PVM si PVP.
In care sa faci repede banii si sa cresti destul de bine.
Pentru cel mai fain metin dau funda si daca ii pe gusturile mele dau si vot!

5 răspunsuri:
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Tim Guabina Mondial Fun Gothic

| raulbalaur explică:

Dati-mi si siteuti de la metine plz

| popadenys00 a răspuns:

Pai amsa iti zic 2 metine care mi s-au parut misto:
1. Metin 2Cristal
2.Metin 2 val Mondial

| viorelvaduva a răspuns:

Iti zic eu niste metine Metin2 Epical e ff usor itemele se evlolueaza tot asa adica din otel-pose-king1-king2 si tot asa armele din batalie-sirius-demonica-sfanta-misticaetc si Metin2 PVP GM Mode da asa se numeste sunt multi gm si cu 5 euro te faci si tu si ai acces la toate comenzile dai search pe google si o sa vezi plzzz funda si daca se poate si vot plz

| DarkBigSlayers a răspuns:

Metin2Osiris e pvp si pvm rate 200% arme si armuri de la lv 80 pana la lv 250 lv max 250