| asjdvfg a întrebat:

Sall tuturor! Am si eu o intrebare..De ce nu-mi merge sa descarc jocul imvu ca am incercat de trei ori si mi se incarca 20 de min si pe urma scrie conecting failed(cv dde genulaughingCa pe pc mergea dar pe laptop:@Cum sa-l descarc? PLs dau cate fundeVretibig grin

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Pai laptopu' nu-i de joaca, daca ai un laptop gaming, atunci, zi-mi ce placa video, procesor si ram ai?

| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai conteaza si windowsul pe care-l ai... poate trebuie sa il reinstalezi