| Purtan14 a întrebat:

Buna TPU am o problema nu pot sa descarc nimic de pe internet cand vreau sa descarc se incarca descarcarea si apoi scrie (failed-Virus scan find)Va rog sa raspundeti la intrebare

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirus. instaleaza malwarebytes. starteaza in safe mode cu F8 sau DEL. ruleaza malwarebytes. restart si incearca sa descarci. daca merge reinstaleaza antivirus. desigur, inainte sa reinstalezi antivirusul poti sa cureti cookies si registrul cu Ccleaner. succes