| alexu2358 a întrebat:

Sall va rog frumos ziceti-mi dc pe metin2frz cand intru pe cont sta 1 secunda si ma scoate am auzit ca e ceva de la bug va rog ziceti-mi ce trebuie sa fac sa mearga dau funda pls repede!

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai depinde poate ca lucreaza pc tau greu.Deci trebuie o scanare si dupa aia o defragmentare.Prin procesul de defragmentare scapi ce acele fisiere sau fragmente care iti ingreuneaza pc-ul.Pentru a face o defragmentare trebuie sa urmezi urmatorii pasi.Dai click dreapta pe my computer ->propieties->tools-> defragment->si acolo dai sa defragmenteze si dupa ce se termina procesul de defragmentare trebuie sa dai close sau exit.
PS:! in procesul de defragmentare trebuie lasat pc liber adica fara sa ruleze alta aplicatii numai ce-a de defragmentare si trebuie lasat pana se finalizeaza procesul! Daca nu merge poate este de la jocul in sine.Baftawinking.Funda big grin.

| stefanioneci123 a răspuns:

E de la joc incearca sa reclami pe forum sa mai fie adaugat niste gb si o s amearga spuneti problema suportului si se rezolva FUNDA

| alexu2358 explică:

Nui de la pc pcu meu lucreaza bine pe alt cont ma lasa sa intru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ai auzit de noul client? Descarca-l si nu o sa mai ai bug! Il iei de pe siteul www.metin2frz.ro Funda?