| J3leU a întrebat:

Sall,Va rog spuneti-mi si mie un metin privat pvp fara modati fara hamachi, cu itm noi. urgent dau fundaaaaaaa!

1 răspuns:
| ajutorrrrrrr a răspuns:

Pai eu joc revomondial.com este ff mist banii ii faci rep lvl max 250 crest bine pana la 150 dupa oleaca mai greu, 5 bns si bnx 6/7 arme in magazin pana la 150 si nu evolueaza restul pica in mapa bosilor care intri de la lvl 1
happy ce sa mai e misto eu te astept daca vr detalii add:boysweet1892@yahoo.com sau da-mi pm pe metin K24