| ramy31 a întrebat:

Sall. vreau sa devin admin pe samp dar nu potcrying ma ajuta cineva sau macar sa sparg masina unui admin? dau funda existe vreon cod ceva?

Răspuns Câştigător
| Noitrex a răspuns:

Multi ar vrea asta dar admini ati iau vipu nu ati da admin cum am patit si eu ce crezi ca asa usor.cod nu exista ca sa te faci admin asta pot sa jur cu mana pe inima, as ceva hackuri si eu am unu de viata si pot sa intru prin pereti si de alea daca vrei til dau su tie si ati dau si optiunile la el (nu toate merg) ia id meu alexHack3r_1998