| SunshineJepu a întrebat:

Sall! Vreau sa fiu GM/GA/SGA pe un server de Metin 2 cine are si ma poate ajuta lasati pm aiceawinking funda...

4 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Mda cine nu ar vrea

| SunshineJepu explică:

Eu vream sa fiu gm pe metine create de playeri din astea pvp facute peste noapte happy nu oficiale

| SunshineJepu explică:

Eu nu vreau sa fiu gm doar nu numele vreau sa ma okupt 100 % de sv de mt donati. pleyer tot ce tine

| CasiBoss2 a răspuns:

Man ca sa fii GM la Metin2 trebuie sa fii in echipa Metin2. Poti sa stai si 10 ani sa joci ca tot nu ajungi GM chiar daca ai lvl 99. Dai o cerere la Echipa Metin2 si vei ajunge GM. Funda?